Contact

Alba Iulia, str. Mușețelului, nr. 02, et. 03 (Sediul medical)


Compartiment


Telefon


E-Mail


Secretariat 0258822690 int.01  sanatate_publica@dspalba.ro
Compartimentul Evaluarea și Promovarea Sănătății 0258822690 int.02 promovare@dspalba.ro
Compartimentul Control în Sănătate Publică 0258822690 int.03 inspectia_alba@yahoo.com
Compartiment Statistică statistica@dspalba.ro
Compartimentul Epidemiologie 0258822690 int.05 epidemiologie@dspalba.ro
Compartimentul SECBT/Vaccinuri 0258834260 vaccinaripni@dspalba.ro
Laborator Chimie 0258822690 int.06 laborator@dspalba.ro
Laborator Microbiologie 0258822690 int.07 laborator@dspalba.ro
Laborator Primire Probe 0258822690 int.08 laborator@dspalba.ro
Compartimentul Evaluare Factori de Risc 0258822690 int.09  evaluare@dspalba.ro
Compartimentul Medicina Muncii 0258822690 int.0 sandu.anamaria@dspalba.ro

 Alba Iulia, Bulevardul Revoluției 1989, nr. 23 (Sediul administrativ)


Compartiment


Telefon


E-Mail


Secretariat 0258835243 sanatate_publica@dspalba.ro
Director Adjunct Economic 0258835244 directoreconomic@dspalba.ro
Avize/Autorizări sanitare 0744488935 autorizatii@dspalba.ro
Juridic 0258835243 juridic@dspalba.ro
Buget/Financiar/Contabilitate 0258835243 contabilitate@dspalba.ro
Achiziții 0258835243 achiziții@dspalba.ro
Administrativ/Mentenanță 0258835243 administrativ@dspalba.com
Audit Public Intern 0258835243 audit@dspalba.com
Runos 0258835243 salarizare@dspalba.com

Trimiteți
mesajul dumneavoastră pe E-mail




Sediul Administrativ: Alba Iulia, Bulevardul Revoluției 1989, nr. 23 Sediul Medical: Alba Iulia str. Mușețelului nr. 02



0258 835 243



sanatate_publica@dspalba.ro



Facebook